1. IFA Turkey
  2. /
  3. Vergide Kadın Girişimi

Fotoğraf Galerisi

Panel Videosu

Stajyer İlanı

Değerli IFA Türkiye Stajyer Adayları,

IFA Türkiye olarak, sürdürülebilir bir kalkınma ve akılcı bir ilerleme için toplumsal cinsiyet eşitliğinin anahtar görevi taşıdığına inanıyoruz. Bu nedenle, IFA Türkiye, UN Women (Heforshe) ve KOC-KAM işbirliği ile başlattığımız Vergide Kadın Girişimi çerçevesinde çok değerli paydaşlarımız, kendi öncelikleri ve kurum politikaları doğrultusunda genç kadın öğrenciler için stajyer kotası açmışlardır.
Staj başvuruları doğrudan paydaş kurumlara yapılacaktır. Değerlendirme kriterleri (yabancı dil seviyesi, mezun olunan üniversite vb.) ve seçim süreçleri her kurum özelinde farklılaşmaktadır.
Paydaş kurumlara aşağıda belirtilen şekilde başvuru yapılması gerekmektedir.
Bu vesile ile  geleceğin kadın vergicilerine başarılı bir kariyer yolculuğu ve aydınlık bir gelecek diliyoruz.

IFA Türkiye Yönetim Kurulu

 

1- PwC Türkiye

Stajyer başvuruları,  PwC  Türkiye internet sayfasından online kabul edilmektedir. Aşağıdaki linkten, 3-4. Sınıf öğrencilerine yönelik staj başvuru süreci tamamlanabilir. Başvuru formunu doldururken özel notlar kısmına ” IFA Türkiye Stajyer Adayı” yazılması gerekmektedir.

https://www.pwc.com.tr/tr/kariyer-sayfalari/ogrenci-gelisim-programi/diamond-circle.html

2-  Ernst&Young Türkiye

IFA Türkiye Girişimi kapsamında misafir gözlemci öğrenci staj programı için aranılan temel kriterler şöyledir;

  • Üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ya da Hukuk Fakültesi’nde öğrenim görmek
  • sınıf derslerini tamamlamış ya da 3.sınıf derslerini tamamlamış 4. Sınıfa geçmiş olmak
  • Stajyer projesi kapsamında 2018 yılı için öğrencilere 2 Temmuz 2018 ya da 23 Temmuz 2018 başlangıç tarihli  2 seçenek sunulacaktır.

Programa katılacak öğrenciler  kariyer@tr.ey.com adresine ‘’IFA Türkiye Stajyer Başvuruları Hk // EY’’ konu başlığı altında özgeçmişlerini iletebilirler.

3- Kılıç Hukuk Bürosu

IFA Türkiye Girişimi kapsamında kısa staj programı için başvurular ’IFA Türkiye Stajyer Başvurusu” yan başlığıyla yonetim.asis@kilichukuk.com adresine  ve Berfu Dilmen dikkatine yönlendirilecektir.

4- BDO Denet

Adaylar, güncel özgeçmişlerini içeren  başvurularını  “IFA Türkiye Stajyerliği” konu başlığıyla   “ik@bdo.com.tr” adresine  yönlendirebilirler.

5- Nazalı Hukuk Bürosu

Başvurular, “IFA Türkiye Stajyerliği” konu başlığıyla  internet sitesi ( www.nazali.av.tr )  “Kariyer” bölümünden yapılabileceği gibi; adaylar “info@nazali.av.tr” adresine  güncel özgeçmişlerini eklemek suretiyle de başvurularını yapabilirler.

6- Erdikler YMM A.Ş/ TaxAnd

Adaylar, güncel özgeçmişlerini içeren  başvurularını  “IFA Türkiye Stajyerliği” konu başlığıyla  “info@erdikler.com” adresine yönlendirebilirler.

7- Esin Avukat Ortaklığı/ Baker Mckenzie Attorney at Law

Bu seneki yaz stajı değerlendirme süreci tamamlanmış bulunmaktadır. Önümüzdeki yıl başvuruları ile ilgili olarak; bu proje kapsamında başvuru yapacak öğrencilerin güncel özgeçmişlerini “IFA Türkiye Stajyerliği” konu başlığıyla doğrudan  işe alım ekibinden Ecem Topkara’ya yönlendirmeleri gerekmektedir (ecem.topkara@esin.av.tr ). Yaz stajı için 3.sınıf öğrencileri öncelikli olarak değerlendirilecektir.

*** KPMG Türkiye ve Deloitte Türkiye tarafından tanınan stajyer kotası hali hazırda yapılmış olan başarılı genç kadın aday başvuruları arasından tamamlanmış bulunmaktadır.